باج‌افزار‌ها گونه‌ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود، فایل ها را رمز نگاری و کامپیوتر را در نهایت از دسترس خارج می‌کنند و ایجادکننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج (هزینه) می‌کند. برخی از انواع آنها روی فایل‌های هارد دیسک رمزگذاری انجام می‌دهند و برخی دیگر ممکن است به سادگی سیستم را قفل کنند و پیام‌هایی روی نمایشگر نشان دهند که از کاربر می‌خواهد مبالغی را واریز کنند. اطلاعات بیشتر …

بسته حمایتی باج افزار شرکت نماد امن شامل بهترین راه حل ها و ابزار ها به منظور ایمن سازی شبکه و کامپیوتر ها می باشد. از اواسط سال ۱۳۹۵ شرکت نماد امن این بسته حمایتی را به منظور مبارزه با قفل های رمز نگاری شده یا Cryptolocker ساخته و از آن موقع تا به حال سعی در بهبود این بسته حمایتی با گسترش انتشار بدافزار ها و باج افزار ها کرده است.

در حال حاضر این بسته حمایتی شامل مستندات، سیاست ها (Policy)،  کلیدی های ترمیمی (Recovery Key) و مجموعه دستور العمل هایی بر روی ویندوز سرور  و سیستم عامل های Desktop می باشد.

شامل:

  • تنظیمات مرتبط با دیوار آتش Firewall  کامپیوتر
  • دستور العمل های پیاده سازی سیاست استفاده از نرم افزارهای درون شبکه
  • فیلترهای WMI
  • بلاک نمودن Zip، Flash و TOR
  • لایسنس یکساله malwarebytes  نسخه ۳
  • روش های پیکربندی کامپیوتر ها و دسترسی کاربران
  • استفاده از نرم افزار های مشهور بلاک بدافزار و باج افزار
  • اسکن Real-time بدافزار
  • جلوگیری از وب سایت های مخرب

 

malwarebytes چیست؟

برنامه بسیار کارآمد و موثر است که به عنوان یک anti-malware طراحی شده است تا از سیستم شما در مقابل بدافزار ها و نرم افزار های مخرب محافظت کند. این نرم افزار ویژگی های زیادی دارد که یکی از مهمترین آن ها ماژول های نظارتی است که در شناسایی و از بین بردن بدافزارها بسیار سریع عمل کرده و حتی قبل از آغاز به کار نمودن آن ها را بلوکه می کنند. این ماژول های حفاظتی در کوتاه ترین زمان ممکن به اسکن سیستم پرداخته و تمامی فرآیند های سیستم را لیست می کند و سپس فرآیندهایی که مشکوک و آلوده هستند را قبل از اجرا، از بین خواهد برد. Malwarebytes دارای سرعت بالایی است و می تواند به شناسایی و حذف بدافزارهایی بپردازد که ممکن است حتی توسط آنتی ویروس های شناخته شده نیز شناسایی نشده باشند.

نسخه ۳٫۰ این نرم افزار همانند Antivirus عمل نموده و بیشتر امکانات آنتی ویروس های Norton و McAfee را پوشش می دهد. این نسخه یادگیری ماشین، آنالیز بدافزار به روش هوش مصنوعی را همانند آنتی ویروس های ذکر شده اضافه نموده است.

بسته حمایتی باج افزار
سالیانه / نصب مجدد تنها ۳۰ هزار تومان
۱ کامپیوتر ۳۹۰.۰۰۰ تومان
۲ کامپیوتر ۴۹۰.۰۰۰ تومان
۳ کامپیوتر ۵۹۰.۰۰۰ تومان
۴ کامپیوتر ۶۹۰.۰۰۰ تومان
۵ کامپیوتر ۷۹۰.۰۰۰ تومان
۶ کامپیوتر ۸۹۰.۰۰۰ تومان
۷ کامپیوتر ۹۹۰.۰۰۰ تومان
۸ کامپیوتر ۱.۰۹۰.۰۰۰ تومان
۹ کامپیوتر ۱.۱۹۰.۰۰۰ تومان
۱۰ کامپیوتر ۱.۲۹۰.۰۰۰ تومان