اسکن امنیتی ۳۵ هزار آسیب پذیری وب سایت با بهره گیری از کارشناسان مجرب امنیتی و گزارش مرتبط در پنل امنیتی شرکت شامل مسیر آسیب پذیری ها و نحوه بر طرف نمودن آنها

در این فرایند بیش از ۳۵ هزار آسیب پذیری در هفته اعم از آسیب پذیری های نرم افزاری و آسیب پذیری های مرتبط با میزبانی بررسی می شود. اسکنر های امنیتی بر اساس نوع Framework و قوانین موجود در وب سایت تنظیم شده و وب سایت را مورد تحلیل آسیب پذیری قرار می دهند. و در نهایت آسیب پذیریها توسط کارشناسان امنیتی تحلیل شده و در صورت تایید وجود آسیب پذیری توسط کارشناس امنیتی آن موارد در داشبورد امنیتی کاربر درج میگردد.

معمولا این فرایند در انتهای هرهفته در زمان کاهش بازدیدکنندگان وب سایت از طریق یک IP ثابت انجام شده تا در صورت وجود کاهش سرعت وب سایت مشکلی برای بازدیدکنندگان ایجاد نکند.

درباره نماد امن 

“نماد امن به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه امنیت نرم افزار و سرویس های تحت وب، با ارائه سرویس های امنیتی برای تمامی کسب و کار ها و دارای نمایندگی شرکت Acunetix (اکوانتیکس) بعنوان محبوب ترین اسکنر امنیتی black box در دنیا، ایمنی وب سایت شما را در مقابل حمله هکر ها تضمین می کند.