مطابق با تحقیقات از ۱۵۰ شرکت کسب و کار بزرگ در آمریکا که در جهت تست کارایی و برخورد کاربران نسبت به لوگوی امنیتی اعتماد به وب سایت انجام شده است:

  • ۷۶% از کاربران وجود لوگوی امنیتی وب سایت را موثر در خرید از وب سایت دانسته اند.
  • ۶۱% از کاربران عدم وجود لوگوی امنیت اعتماد به وب سایت را موجب ترک کردن وب سایت ذکر نموده اند.

لوگوی اعتماد وب سایت مهری است به شکل یک عکس کوچک که در پایین وب سایت مشتری قرار گرفته که توسط یک نهاد برای تایید امنیت آن وب سایت و یا تایید کسب و کار آن اعطا می گردد. به طور معمول شامل تعهد به شیوه های امنیتی مناسب و یا استفاده از روش های امن برای انجام معاملات و یا از همه مهمتر تایید شرکت دارنده وب سایت می باشد.
مهر اعتبار نه فقط برای وب سایت های E-Commerce بلکه برای تمام وب سایتها ضروری است. مهر اعتبار به وب سایت شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه، شما را به رقیبانتان ترجیح دهند و مهر اعتبار نماد امن نشان می دهد که سازمان و وب سایت شما مورد تایید امنیتی بوده، مهری که توسط یکی از قویترین شرکت های تضمین امنیت وب سایت و نرم افزار با بیش از ۱۰ سال سابقه به مشتریان اهدا می گردد.

ایجاد اعتماد به هویت حرفه ای کسب و کار

احساس اعتماد در مشتری بسیار مهم تر از هزینه کالا و سرویس در هنگام انجام کسب و کار آنلاین می باشد. تاکنون اثبات هویت آنلاین، زمانی که دارای کسب و کار کوچکی باشید برای مشتریان بسیار دشوار بوده و کمتر به این دسته از وب سایت ها اعتماد می کنند اما با داشتن مهر اعتبار امنیت سایت نه تنها باعث افزایش امنیت وب سایت خود شده اید بلکه موجب بالا بردن اعتبار هویت حرفه ای کسب و کار و خرید آنلاین مشتریان خود نیز می شوید.

نشان دهید وب سایت شما امن می باشد

افزایش نگرانی در خصوص وب سایت های تقلبی، ویروس ها و سرقت هویت، بازدیدکنندگان وب سایت ها را بی میل به کلیک بر روی لینک هایی که نمی شناسند کرده است که همین امر موجب شده است تلاش و کشمکش شرکت هایی که دارای رقبای بزرگ هستند در جهت این اعتماد سازی بیشتر شود. مهر اعتبار نماد امن اثباتی است در جهت آنکه یکی از شرکت های بزرگ در زمینه امنیت نرم افزار، آن وب سایت را از جهت تایید امنیت و بد افزار مورد ارزیابی قرار داده است.

به منظور ثبت نام وب سایت خود به این لینک مراجعه نمایید و برای دریافت لوگوی اعتماد نماد امن همین الان اقدام کنید.

دسته: ایمنی فروشگاه های اینترنتی